Raktáros

Főkefe Közhasznú Nonprofit Kft. Hirdetés azonosító: WK2428-37968 Raktáros
Régió(k):

Somogy megye

Munkavégzés helye:

Siófok

teljes munkaidő,

Megbízónk profilja, feladatok:

A FŐKEFE KÖZHASZNÚ NONPROFIT KFT.
RAKTÁROS
munkakörben munkaerő toborzást indít siófoki telephelyére.

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai lesznek:
• Az anyagok, félkész- és készáruk készletének pontos és folyamatos nyilvántartása.
• A kiadott anyagok, valamint a beérkező készáruk könyvelése a vonatkozó keretutalványokra.
• A külső partnerek részére kiadott tételek bizonylatainak elkészítése.
• Megrendelések partnerek szerinti összekészítése szállításra.
• Kézi, illetve a jogosultság megléte esetén gépi anyagmozgatás.
• Készletek alakulásának nyomon követése, elfekvő készletek feltárása.
• Rendszeresen készletegyeztetést végez.
• Részt vesz a leltár előkészítésében és felvételében.
• Végig kíséri a selejtezést és elvégzi annak dokumentálását.

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:
• Legalább középfokú végzettség érettségivel
• Raktározási területen szerzett tapasztalat
• MS Office felhasználói szintű ismerete
• Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség, precizitás

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:
• Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
• Magas szakmai színvonalat képviselő csapat
• Szakmai fejlődési lehetőség, piacképes tapasztalat
Munkavégzés helye: Siófok
Munkakezdés időpontja: Azonnali belépési lehetőséget kínálunk
Állás típusa: Teljes munkaidő
Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör és munkabérigényének feltüntetésével
a karrier@fokefe.hu email címre szíveskedjen elküldeni.

Felhívjuk a figyelmét, hogy az önéletrajz megküldésével Ön ráutaló magatartással kifejezett hozzájárulását adja az önéletrajzban feltüntetett személyes adatok kezeléséhez. A személyes adatokat az adatvédelmi jogszabályokban foglalt rendelkezések betartásával a meghirdetett pozíció betöltésére irányuló kiválasztás céljából, a pozíció betöltéséig kezeljük, ezt követően a személyes adatai külön hozzájárulás hiányában törlésre kerülnek a hirdető munkáltató rendszeréből.

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező