Éjszakás szállodai recepciós állás

Hotel Glória Kft. Hirdetés azonosító: WK2414-37997 Éjszakás szállodai recepciós állás
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

VIII. kerület

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

szállodai tevékenységek

Cég jellemzők:

Háromcsillagos budapesti szálloda

Megbízónk profilja, feladatok:

Háromcsillagos budapest Hotel Glóriába éjszakás recepciós munkakörbe akár azonnali kezdéssel, önmagára és munkájára igényes, lelkes, megbízható, tapasztalt munkatársat keres! Amennyiben szeretne tagja lenni egy dinamikus, kreatív csapatnak, úgy küldje el e-mailben magyar és idegen nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igény megjelölésével a gloria@hotelgloria.com e-mail címre.

Elvárások:

Elvárásaink:
- Minimum középfokú végzettség,
- Legalább 1-2 éves szállodai recepciós tapasztalat,
- Angol nyelvtudás, ill. további európai nyelv ismerete előnyt jelent,
- HostWare program ismerete,
- Microsoft Office programok ismerete.

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés,
- Extra jutalékok,
- Szakmai fejlődési lehetőség,
- Családias, vidám hangulat.

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező