Bér- és TB ügyintéző

Főkefe Közhasznú Nonprofit Kft. Hirdetés azonosító: WK2428-37961 Bér- és TB ügyintéző
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Budapest

teljes munkaidő,

Megbízónk profilja, feladatok:

A FŐKEFE KÖZHASZNÚ NONPROFIT KFT.
BÉR – ÉS TB ÜGYINTÉZŐ
munkakörben munkaerő toborzást indít budapesti telephelyére.

A Bérelszámoló munkatárs feladati közé tartozik a hó közi és hó végi számfejtés az érvényes vonatkozó jogszabályok betartása mellett.

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai lesznek:
• bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása, TB kifizetőhelyi ellátások számfejtése,
• adatszolgáltatási-, jelentési kötelezettségek pontos és precíz teljesítése,
• munkaviszony megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
• bérügyi statisztikák elkészítése, vezetői utasítás szerint
• munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása,
• a területéhez tartozó munkavállalók kérdéseinek türelmes megválaszolása.

Elvárások:

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:
• legalább 1-2 éves bérszámfejtésben szerzett gyakorlati tapasztalat,
• középfokú bérszámfejtő és TB ügyintézői képesítés,
• naprakész, alapos adózási, TB és munkaügyi ismeretek,
• nagyvállalati tapasztalat,
• magabiztos Excel és adatbázis-kezelési ismeret,
• felelősségteljes, önálló munkavégzés.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• termelővállalatnál szerzett tapasztalat,
• TB kifizetőhelynél szerzett tapasztalat,
• akkreditált foglalkoztatónál szerzett munkaügyi gyakorlat,
• rehabilitációs szakterületen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

Amit ajánlunk:
• hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér,
• folyamatos tanulás és önfejlesztési lehetőség.

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Budapest.
Munkakezdés időpontja: Azonnali belépési lehetőséget kínálunk.

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör és munkabérigényének feltüntetésével
a karrier@fokefe.hu email címre szíveskedjen elküldeni.

Felhívjuk a figyelmét, hogy az önéletrajz megküldésével Ön ráutaló magatartással kifejezett hozzájárulását adja az önéletrajzban feltüntetett személyes adatok kezeléséhez. A személyes adatokat az adatvédelmi jogszabályokban foglalt rendelkezések betartásával a meghirdetett pozíció betöltésére irányuló kiválasztás céljából, a pozíció betöltéséig kezeljük, ezt követően a személyes adatai külön hozzájárulás hiányában törlésre kerülnek a hirdető munkáltató rendszeréből.

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező