Bemutatótermi értékesítő - ajtó és ablak forgalmazó cégnél

Tisza Ajtó Kft. Hirdetés azonosító: WK2428-37887 Bemutatótermi értékesítő - ajtó és ablak forgalmazó cégnél
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület, Gvadányi utca

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

Ajtók és ablakok gyártásával, forgalmazásával és beépítésével foglalkozunk.

Cég jellemzők:

Nyílászárók gyártásával, forgalmazásával és beépítésével foglalkozunk.

Megbízónk profilja, feladatok:

Ajtók és ablakok értékesítésével foglalkozó cég bemutatótermi értékesítő munkatársat keres budapesti bemutatótermébe, teljes munkaidőben.

Főbb feladatok, munkák:
- A cég termékeinek értékesítése
- Aktív részvétel az üzlet napi feladataiban
- Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
- Napi szintű adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
- Felelősségtudat, lelkiismeretes és becsületes munkavégzés
- Motiváltság, a feladat iránti elkötelezettség
- Pozitív személyiség
- Erkölcsi bizonyítvány
- Kereskedői hozzáállás

Amit kínálunk:

- Hosszú távú, biztos munkahely
- Változatos, sokszínű feladatok

Egyéb információk:

A munkavégzés helye:
- Budapest, XIV. kerület, Gvadányi utca

Jelentkezését önéletrajzának elküldésével a következő címen várjuk:
- tiszamunkahely@gmail.com

Kapcsolat:

Fónyad Géza
+36309684650
tiszamunkahely@gmail.com

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező