Vevőszámla könyvelő Észak - Amerikai régió (Délutáni műszak)

MADS Marketing Kft. Hirdetés azonosító: WK2414-37699 Vevőszámla könyvelő Észak - Amerikai régió (Délutáni műszak)
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

MUNKAERŐ KÖZVETÍTÉS:

Személyre szabott munkakörelemzés
Munkakörhöz alakított kiválasztási rendszer
Kiválasztás utáni garanciavállalás
Személyre szabott árkonstrukciók.
MUNKAERŐ KÖLCSÖNZÉS:

Toborzás/elő kiválasztás
3 hónapig teljes körű munkaügyi és társadalombiztosítási adminisztráció
Szükséges orvosi alkalmassági vizsgálatok elkészítése
Szolgáltatásról költségszámlát állítunk ki
3 hónap után ingyen átvehető a munkavállaló saját állományba
DIÁKMUNKA:

Amit nem kell fizetnie: nyugdíj- és TB járulék, egészségügyi hozzájárulás, munkáltatói és egyéb járulékok!
Csökkentheti cége: HR- és adminisztrációs költségeit!
Szolgáltatásunkról számlát adunk, melyet költségként elszámolhat!
A munkáltatói jogokat a Megrendelő és az iskolaszövetkezet közösen gyakorolja!

Cég jellemzők:

2010-ben azzal a céllal alakítottuk a cégünket, hogy személyzeti szolgáltatások területén teljes körű komplex megoldásokat nyújtsunk Megrendelőink számára.

Különös figyelmet fordítunk Megrendelőink egyéni igényeire. Megoldásokban törekszünk a rugalmasságra és gyorsaságra.

Minden megrendelőnkkel dedikált projekt menedzser tartja a kapcsolatot. Nem csak a toborzás/kiválasztás folyamatában, hanem később a munkavállaló képzési és fejlesztési időszakában is figyelemmel kiésérjük a folyamatokat.

Fő profilunk közé tartozik a fiatal tehetségek megtalálása. Adatbázisunkban jelenleg 31.000 fiatal 17-35 év közötti munkavállaló van. Tagjaink több mint 60%.val már dolgoztunk együtt. Nappali tagozatos éveik alatt részt vettek gyakornoki programunkban, melynek köszönhetően volt alkalmunk felmérni készségeiket/képességeiket.

Munkavállalóinkkal kapcsolatosan garancia az, hogy végzettségük megszerzése után megtaláljuk nekik azt a munkahelyet, ahol biztonsággal folytathatják karrierjüket.

MADS Marketing Kft. célja mindkét oldal érdekeit kielégíteni. Megteremteni a biztos alapot, melyre mind a munkavállalók mind a megbízást adó vállalatok építhetnek.

Megbízónk profilja, feladatok:

Számlák kiállítása, részvétel standardizálási folyamatokban
Behajtási folyamatok és követelések kezelése. Proaktív és kezdeményező kapcsolatfelvétel az ügyfelekkel a függő tételek rendezése érdekében
Kifizetések rendszeres könyvelése és aktív részvétel a fizetéskezelési folyamatokban
Hitelkorlátok felállítása és fenntartása meglévő és új ügyfelek esetében is
Ügyfelek számláinak és főkönyveinek kezelése. Számla egyeztetések végrehajtása

Elvárások:

Gazdasági vagy számviteli területen szerzett alapképzés
Folyékony angol nyelvtudás elvárt, bármilyen más európai nyelv ismerete előnyt jelent
Erős MS Office ismeret, főként Excel
Főbb vállalatirányítási rendszerek ismerete
Kiemelkedő elemző képesség, üzleti érdekek és szükségletek felismerése és figyelemben tartása
Kiváló kommunikációs és kapcsolattartási képesség
Pontos és precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

Kiváló elhelyezkedés és modern munka környezet
Munkaidő: 13:30 - 22:00
Kihívásokkal teli, a kezdetektől az eredményig átlátható munkafolyamatok globális hatókörben
Versenyképes fizetés és kompenzációs csomag

Egyéb információk:

MUNKAIDŐ
13:30 - 22:00

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú

MUNKAVÉGZÉS HELYE

PROJEKT MENEDZSER
Lator Hajnalka
Email: lator.hajnalka@mads.hu
Telefon: +36 (20) 200 9017

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező