Vashajlító

Boda Benefits Kft. Hirdetés azonosító: WK2414-37839 Vashajlító
Régió(k):

Külföld

Munkavégzés helye:

Németország, Magyarország

teljes munkaidő,

Megbízónk profilja, feladatok:

A Boda Benefits Kft. Sóskúton újonnan induló betonacélhajlító üzembe, valamint németországi vashajlító üzembe az alábbi munkakörbe keres szakembereket:

• Tapasztalattal rendelkező szakemberek, akik dolgoztak már korábban vashajlító üzembe vágó, hajlító pozícióban

Elvárások:

• Megfelelő szakmai tapasztalat
• Önálló munkavégzés
• Jól képzett, motivált, komoly és megbízható munkaerő

Amit kínálunk:

Munkavégzés helye: Magyarország – Sóskút ill. Németország

• Hosszú távú alkalmazás, a megbízó által nyújtott szakmai fejlődési lehetőséggel
Magyar bejelentés, valamint magyar bejelentés németországi kiküldetés
• Szállás a munkáltató által biztosítva
• Németországi munkánál turnusok

Várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a [email protected] e-mail címre, a pályázott munkakör, munkahelyszín megjelölésével. Jelentkezésénél feltétlenül tüntesse fel, hogy rendelkezik-e személyautóval.
E-mail: [email protected]
Telefonszám: 06-70-364-7200
Irodánk 8:00 és 16:30 között van nyitva

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező