Üzemvezető

Ipari termelő nagyvállalat Hirdetés azonosító: WK2414-37786 Üzemvezető
Régió(k):

Budapest

teljes munkaidő,

Megbízónk profilja, feladatok:

Keressük termelő vállalatunk budapesti csapatának új üzemvezetőjét , aki….
• megszervezi az üzem működéséhez szükséges feltételeket, optimális anyagkiadást és felhasználást,
• irányítja az üzemben folyó termelő tevékenység (gyártás, minőség-ellenőrzés, csomagolás, szállítás), és a vevői igények kiszolgálásának folyamatait,
• felügyeli a szakmai előkészítési feladatokat - technológiai eljárás megismerése, megtanítása és betartatása,
• gondoskodik a termelés folyamatosságáról, az igényelt mennyiség legyártásáról és határidőre történő szállításáról,
• megfelelő munkamegosztást alakít ki annak érdekében, hogy a feladatok a leghatékonyabban legyenek végrehajtva,
• rendszeresen ellenőrzi a termelőeszközök rendeltetésszerű használatát, részt vesz azok üzembiztonságának fenntartásában,
• felügyeli a vállalati rendszer, szabványok, módszerek és minőségbiztosítási előírások betartását, a gyártási folyamat minőségét,
• az irányítási alá tartozó munkavállalókat a termelésben előforduló feladatokra és a minőségi munkavégzésre felkészíti; beosztottait irányítja, motiválja és támogatja,
• Adminisztrálja a munkafolyamatok során felmerülő dokumentációt (munkaidő nyilvántartás, termeléshez és raktározáshoz szükséges dokumentáció).

Elvárások:

Jelentkezzen hozzánk!
Önt keressük, ha….
• Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik,
• Minimum 3 év vezetői tapasztalatot szerzett,
• Felhasználói szinten kezeli az MS Office (leginkább Word és Excel) programcsaládot,
• Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség, precizitás.

Előnyben részesítjük, ha….

• Gyártásban szerezte tapasztalatait,
• Nem ismeretlen Ön előtt a seprűgyártás.

Amit kínálunk:

Mit nyújtunk cserébe? Teljes munkaidős alkalmazotti státuszt, egy magyar cégnél hosszú távú munkavégzési lehetőséget, szakmai támogatást, de leginkább változatos és kihívást jelentő feladatokat.

Egyéb információk:

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, ne habozzon!
Küldje el hozzánk önéletrajzát az allas.gazdasag@gmail.com e-mail címre és amennyiben személyesen is szeretnénk Önnel találkozni, jelentkezni fogunk!
Állás típusa: Teljes munkaidő

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező