Üzemvezető

Ipari termelő nagyvállalat Hirdetés azonosító: WK2414-37711 Üzemvezető
Régió(k):

Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkavégzés helye:

Kenderes

teljes munkaidő,

Megbízónk profilja, feladatok:

Keressük termelő vállalatunk kenderesi csapatának új üzemvezetőjét , aki….

- megszervezi az üzem működéséhez szükséges feltételeket, optimális anyagkiadást és felhasználást,
- irányítja az üzemben folyó termelő tevékenység (gyártás, minőség-ellenőrzés, csomagolás, szállítás), és a vevői igények kiszolgálásának folyamatait,
- felügyeli a szakmai előkészítési feladatokat - technológiai eljárás megismerése, megtanítása és betartatása,
- gondoskodik a termelés folyamatosságáról, az igényelt mennyiség legyártásáról és határidőre történő szállításáról,
- megfelelő munkamegosztást alakít ki annak érdekében, hogy a feladatok a leghatékonyabban legyenek végrehajtva,
- rendszeresen ellenőrzi a termelőeszközök rendeltetésszerű használatát, részt vesz azok üzembiztonságának fenntartásában,
felügyeli a vállalati rendszer, szabványok, módszerek és minőségbiztosítási előírások betartását, a gyártási folyamat minőségét,
- az irányítási alá tartozó munkavállalókat a termelésben előforduló feladatokra és a minőségi munkavégzésre felkészíti; beosztottait irányítja, motiválja és támogatja,
- adminisztrálja a munkafolyamatok során felmerülő dokumentációt (munkaidő nyilvántartás, termeléshez és raktározáshoz szükséges dokumentáció).

Elvárások:

Önt keressük, ha….

- Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
- Minimum 3 év vezetői tapasztalatot szerzett, előnyt jelent, ha gyártási területen
- Felhasználói szinten kezeli az MS Office (leginkább Word és Excel) programcsaládot,
- Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség, precizitás.

Amit kínálunk:

Mit nyújtunk cserébe? Teljes munkaidős alkalmazotti státuszt, egy magyar cégnél hosszú távú munkavégzési lehetőséget, magas színvonalú szakmai támogatást, de leginkább változatos és kihívást jelentő feladatokat.

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező