ügyfélszolgálatos munkatárs

Emlékmentő Kft. Hirdetés azonosító: WK2414-37559 ügyfélszolgálatos munkatárs
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Bajcsy-Zsilinszky út 63.

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

Mindent mentünk, ami az elmúlt 100 évben létrejött analóg módon!
(fotók, diák, videokazetták, iratok, könyvek, keskenyfilmek, hanganyagok)

Cég jellemzők:

Digitalizáló stúdió

Megbízónk profilja, feladatok:

Az Emlékmentő Kft. csapata immár 7 éve azon fáradozik, hogy az egyre elavultabb adathordozókról (kazetták, diák, régi iratok, szalagok, ütött-kopott fotók, lemezek, mobiltelefonok…) az emlékeket, értékes információkat lementse és modern formában „halhatatlanná” tegye.

Olyan embert keresünk a csapatunkba, aki a hozzánk érkező ügyfeleket ki tudja szolgálni, fel tudja venni a megbízásokat, javaslatokkal tudja őket segíteni a választásban (pl. hogy milyen formátumban vigye el a lementett adatokat)

az ügyfelekkel való törődés: megtudni, hogy pontosan mit szeretnének, segíteni kiválasztani a nekik legjobb szolgáltatást
precízen vezetni az adminisztrációt a megbízásokkal kapcsolatban

Elvárások:

Feltétlenül szükséged lesz a munkához:
a kiváló problémamegoldó képességedre
társalgási szintű angol tudásra
a rugalmasságodra és
az igényességedre

PONTOSAN TÉGED KERESÜNK, ha
szeretnél segíteni az embereknek rég elfelejtett emlékekkel örömöt szerezni
értékes ereklyék digitális formában való megmentésében segíteni (pl. mentettünk már egypéldányban létező koncertfelvételt is, ami igazi ritkaság ma már..)
egy fiatalos, jó hangulatú csapat oszlopos tagja szeretnél lenni!

Amit kínálunk:

egy barátságos, vidám csapatot
modern, igényes stúdiót, ahol jó érzés dolgozni
egy olyan üzetpolitikát, ami mellé oda lehet állni kihúzott háttal
fejlődési lehetőségeket
korrekt fizetést, kifizetett túlórákat, vonzó jutalékos rendszert, korrekt mozgóbér..

Egyéb információk:

A munkavégzés helye:
Emlékmentő Kft.
1065 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 63. Nyugati Átjáró Üzletház és Zuglói irodánk Cinkotai út 12.
Bővebben rólunk a www.emlekmento.com oldalon olvashatsz.

Ha úgy érzed, hogy EZ a Neked való feladat, akkor küldd el a fényképes önéletrajzodat a varga.tunde@emlekmento.com e-mail címre „Jelentkezés az ügyfélszolgálati munkakörre” tárgymezővel.

Minden jelentkezőnek visszajelzünk.

Ha úgy érzed, hogy ez a lehetőség most nem neked szól, de tudsz olyat, akinek ez tetszhet, akkor oszd meg vele is! Köszönjük!

Kapcsolat:

Szokolai Balázs
+3630 868 2783
studio@emlekmento.com

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező
X
X