Ügyfélkapcsolati koordinátor – Kiemelt bérezés!

Doktor Természet Kft Hirdetés azonosító: WK2414-37716 Ügyfélkapcsolati koordinátor – Kiemelt bérezés!
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Budapest 1134 Botond utca 14.

teljes munkaidő,

Megbízónk profilja, feladatok:

A Natur Tanya® biotermék nagykereskedés ügyfélkapcsolati koordinátor pozíció betöltésére keres olyan kollégát, aki több éves kereskedelmi gyakorlattal és kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik.

Feladatok:
*Viszonteladónkkal történő kapcsolattartás (havi akciók kommunikálása, felvilágosítás a termékekről, reklamációk kezelése)
*Rendelések felvétele, adminisztrálása
*E-mailek kezelése

Elvárások:

Fontos! A betanulási idő 3 hónapig tart, hiszen a feladatkör ellátásához nélkülözhetetlen a termékismeret, és az adminisztratív feladatok elsajátítása. Munkaidőben az adminisztráció és a cég teljes működésének megismerése, munka mellett pedig a termékismeretet megszerzése a feladat. Így jelentkezését csak azoknak tudjuk elfogadni, akik mindezt vállalni tudják!

Végzettség:
Az állás betöltéséhez sem diplomával, sem nyelvtudással nem kell rendelkezned, hiszen 2 körös állásinterjúnkon a rátermettséget, a kommunikációs készséget és a tanulási képességet vesszük figyelembe! Elég, ha kreatív, önálló és csapatjátékos személyiség szerkezettel rendelkezel.

Amit kínálunk:

Fizetésed:
Nettó havi fizetés (amit kézhez kapsz) az első 3 hónapban: 180,000 Ft, a 4. hónaptól 210,000 Ft.

Munkarended: H-P: 9-17 óráig. Összesen: 160 óra/hó.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. Botond utca 14.

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, az alábbi e-mail címen: allas@naturtanya.hu A tárgyba írd be: ügyfélkapcsolati koordinátor

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező