Termelésvezető

My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft. Hirdetés azonosító: WK2414-36685 Termelésvezető
Régió(k):

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkavégzés helye:

Miskolc

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

- Munkaerőkölcsönzés
- Munkaerőközvetítés
- Személyzeti tanácsadás
- Bérszámfejtés

Cég jellemzők:

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Megbízónk profilja, feladatok:

Stabil háttérrel rendelkező, miskolci autóipari nagyvállalat megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
• A gyártási folyamat teljeskörű szakmai felügyelete,
• Üzemegységek (pl. összeszerelő, festő, stb.) operatív irányítása,
• Termelési tervek teljesítése minőségi és mennyiségi elvárások szerint,
• Folyamatok optimalizálása (pl. költség- és selejtcsökkentés),
• Szükséges emberi erőforrás tervezése,
• Részvétel napi és heti meetingeken, illetve auditokon.

Elvárások:

Elvárások:
• Felsőfokú, elsősorban műszaki végzettség,
• Termelésvezetői, termelésirányítói munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
• Autóiparban vagy műanyagiparban szerzett tapasztalat előny,
• Magabiztos angol nyelvismeret,
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
• Hatékony problémamegoldó készség, jó kommunikációs készség, határozott fellépés.

Amit kínálunk:

• Egyénre szabott javadalmazási csomag,
• Stabil, hosszútávú és fejlődést is magában foglaló karrier lehetőség,
• Folyamatos kihívások, változatos feladatok.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát.

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező
X
X