TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS KÖZMŰSZOLGÁLTATÓNÁL

Produkteam Kft Hirdetés azonosító: WK2414-37773
Régió(k):

Hajdú-Bihar megye

Munkavégzés helye:

Debrecen

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

Munkaerő- kölcsönzés

Cég jellemzők:

Az ország egész területén foglalkozunk munkaerő-kölcsönzés és közvetítési tevékenységgel különböző pozíciókba.

Megbízónk profilja, feladatok:

Feladatok:
- bejövő hívásfogadás;
- hívások kezelése;
- ügyfelekkel történő kapcsolattartás írásban és telefonon;
- back office munka ellátása.

Munkaidő: heti 40 óra, hétköznapokon 7-20 óra közötti intervallumban.

Kezdés: azonnal, hosszú távú munkalehetőség

Elvárások:

- minimum érettségi;
- jó kommunikációs képesség;
- magabiztos számítógépes ismeretek (word, excel, levelező program);
- jó stressztűrő képesség.

Szükséges kompetenciák:
- precíz, pontos munkavégzés;
- megbízhatóság;
- terhelhetőség.

Előny:
- telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat;
- SAP rendszer ismerete.

Amit kínálunk:

- tervezhető munkabeosztás;
- fix bér és prémium;
- cafetéria;
- munkába járás támogatása;
- modern kellemes munkakörnyezet;
- stabil, komoly hátterű vállalati kultúra;
- jó csapat.

Jelentkezés: http://www.produkteam.hu/allasajanlat/telefonos_ugyfelszolgalati_munkatars_2

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező