telefonos követeléskezelő, ügyfélgazda 4 órában

Credit Management Kft Hirdetés azonosító: WK2428-37664 telefonos követeléskezelő, ügyfélgazda 4 órában

Borsod-Abaúj-Zemplén megye; Budapest; Fejér megye; Hajdú-Bihar megye; Komárom-Esztergom megye; Pest megye; Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaidő:

részmunkaidő,

Cég tevékenysége:

követeléskezelés, faktorálás, hitelbiztosítás

Cég jellemzők:

Megbízónk profilja, feladatok:

B2B ügyfelekkel kapcsolatos fizetési késedelmek egyeztetése, közvetlen hangvételben, empatikus hozzáállással, diplomatikus keretek megtartásával. A feladat elsajátításában kevés tapasztalat meglétével segítünk. Lelkes kezdő, fejlődni vágyó és számlaképes vállalkozó kedvű jelentkezését egyaránt várjuk Országosan. drkovariakos@gmail.com e-mail címre várjuk a jelentkezésed, FIZETÉSI igény megjelöléssel.

- telefonos követeléskezelés (puha)
- információgyűjtés, adatrögzítés
- ügyfélgazdai feladatok keretében megbízó képviselete
- adategyeztetés
- riportkészítés

Elvárások:

- középfokú végzettség
- 1-3 év tapasztalat
- gyakorlott számítógép és internet használat
- határozott fellépés és kommunikáció
- következetesség

Amit kínálunk:

- 4 órában bejelentett munkaviszony
- szoftveres támogatás
- telefon
- tréning
- állandó segítség és háttér támogatás
- családias, segítőkész légkör
- kötetlen munkaidő, bárhonnan végezhető ahol nyugodt környezetben vagy
- előrelépési, fejlődési lehetőség
- jutalék

Egyéb információk:

Előnyt jelenthet:
- nyelvtudás
- követeléskezelői tapasztalat
- értékesítési tapasztalat
- pénzügyi közvetítői hatósági képzés

Jelentkezés módja: Rövid, tömör bemutatkozó és önéletrajz e-mailen. Férfiak jelentkezését is várjuk. Sablon Internetes motivációs leveleket NEM várunk! Mutasd be magad a saját szavaiddal, így jobban megismerhetünk. Céljaid, elvárásaid, jövőbeni terveid, tapasztalataid és ami fontos, miért lehet jó döntés ha téged választunk. drkovariakos@gmail.com e-mail címre várjuk a jelentkezésed, FIZETÉSI igény megjelöléssel.

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező