Technológus

Magyar tulajdonú nagyvállalat Hirdetés azonosító: WK2428-37853
Régió(k):

Vas megye

Munkavégzés helye:

Szombathely

teljes munkaidő,

Megbízónk profilja, feladatok:

Ipari termelő nagyvállalat munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
PAPÍRIPARI TECHNOLÓGUS

A leendő munkatárs főbb feladatai lesznek:
• A papír csomagolóanyagok megtervezése,
• Műszaki dokumentációk és technológiai leírások elkészítése
• Technológiai folyamatok kidolgozása, hozzá munkautasítások elkészítése,
• Műveletek meghatározása, kidolgozása
• A munkavégzéshez szükséges alapanyagok előkészítése
• Mintavétel a minőségellenőrzéshez
• A gyártás folyamata közben előírt technológia betartásának ellenőrzése

Elvárások:

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:
• Középfokú / technikusi végzettség,
• Megbízható szakmai tudás,
• Proaktív, dinamikus munkavégzés,
• Aktív, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
• Együttműködő, toleráns, nyílt személyiség.

Amit kínálunk:

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:
• Hosszú távú munkalehetőség,
• Stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye:
• Szombathely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör és munkabérigényének feltüntetésével az [email protected] email címre szíveskedjen elküldeni. Visszajelzést a meghallgatásra kiválasztott jelölteknek tudunk küldeni.

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező