Táplálék-kiegészítő szaktanácsadó

Scitec Nutrition Hirdetés azonosító: WK2428-37309
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkaidő:

teljes munkaidő, részmunkaidő,

Cég tevékenysége:

táplálék-kiegészítő termékeket forgalmazása

Cég jellemzők:

Piacvezető táplálék-kiegészítő termékeket forgalmazó szaküzlet

Megbízónk profilja, feladatok:

Piacvezető táplálék-kiegészítő termékeket forgalmazó boltunkba
bolti eladó – szaktanácsadó munkatársat keresünk, azonnali kezdéssel budapesti (II. kerületi) munkavégzéssel

Elvárások:

Leendő Munkatársunk feladatai:
• Sporttáplálék-kiegészítők és étrend kiegészítők értékesítése, a Vásárlóink tájékoztatása, szaktanácsadás nyújtás
• Logisztikai feladatok ellátása (áruátvétel, árufeltöltés, leltár stb.)
• Pénztár és bolti program kezelése, a kapcsolódó adminisztrációs teendők ellátása
• A vevőtér folyamatos rendben tartása, üzlet nyitása és zárása
• Munkavégzés hétvégi napokon is!

Téged keresünk amennyiben:
• Minimum alapfokú szakmai ismeretekkel rendelkezel (táplálék kiegészítőkben való jártasság, táplálkozási ismeretek)
• A sport fontos része az életednek
• Nem jelent gondot számodra a hétvégi munkavégzés
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel
• Rugalmas, megbízható személyiség vagy, aki a munkájára igényes
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készségekkel rendelkezel
• Készen állsz az önálló munkavégzésre
• Kereskedelmi szemlélettel rendelkezel
• Beszélsz angolul

Amit kínálunk:

• Modern munkakörnyezet,
• Rugalmas munkaidő,
• Versenyképes fizetés,
• Folyamatos szakmai tanulási és fejlődési lehetőség

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező
X
X