Szállodai recepciós

Hotel Glória Kft. Hirdetés azonosító: WK2414-37715 Szállodai recepciós
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Hotel Glória, 1089 Budapest, Bláthy Ottó utca 22.

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

szállodai tevékenységek

Cég jellemzők:

Háromcsillagos budapesti szálloda

Megbízónk profilja, feladatok:

Háromcsillagos budapesti szálloda nappalos recepciós munkakörbe önmagára és munkájára igényes, lelkes, megbízható, tapasztalt, angolul magabiztosan kommunikáló munkatársat keres! Jelentkezni fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzzal lehet, fizetési igény megjelölésével a gloria@hotelgloria.com e-mail címen.

Elvárások:

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség,
- Legalább 1-2 éves szállodai recepciós tapasztalat,
- Angol nyelvtudás, ill. további európai nyelv ismerete előnyt jelent,
- Microsoft Office programok ismerete,
- HostWare program ismerete.
- turizmus szeretete,
- bátor kommunikációs képesség,
- vendégközpontúság,
- jó problémamegoldó képesség, talpraesettség.

Amit kínálunk:

- 25 éve stabilan jól működő szálloda,
- Versenyképes fizetés,
- Extra jutalékok,
- Szakmai fejlődési lehetőség,
- Családias, vidám hangulat,
- Korrekt vezetőség.

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező