Szabadúszó grafikus

Global Leading Conferences Hirdetés azonosító: WK2414-37602
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. ker.

Munkaidő:

részmunkaidő,

Cég tevékenysége:

Conference organising

Megbízónk profilja, feladatok:

Egy nemzetközi piacokra dolgozó konferenciákat, szemináriumokat és tréningeket szervező cég keres fiatalos, dinamikus, többnemzetiségű csapatába SZABADÚSZÓ GRAFIKUST.

Elvárások:

Feladatok: cég arculatának, hirdetéseinek és egyéb vizuális anyagainak elkészítése és kezeléséhez.
Az ideális jelölt:
• Kreatív, pontos
• Képes tempósan, határidőre dolgozni
• Ismeri az Adobe programokat: Photoshop, Illustrator, Indesign, Flash
• Vannak nyomdai ismeretei
Előnyök:
• Aktív Angol nyelvtudás
• Szabadkézi rajz / digitális rajzpad használat
• 3D ismeretek
• Kiváló kommunikációs készség
Amit kínálunk:
• Kihívásokkal teli izgalmas munkák
• Inspiratív, fiatalos környezet

Jelentkezés feltételei: Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük küldd el referenciáidat, önéletrajzodat fizetési igény és pozíció megjelölésével a hr@glceurope.com-ra.

Kapcsolat:

GLC Europe

hr@glceurope.com

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező