Site koordinátor

Exact Systems Hungary Kft. Hirdetés azonosító: WK2414-37771 Site koordinátor
Régió(k):

Budapest

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

A Vállalat
Az Exact Systems 2004 óta működik, és a minőségellenőrzési megoldások szektorában ma már az egyik vezető szállítónak számít, vagyis az autóipar számára végzi alkatrészek, alkotórészek, és késztermékek kiválasztását, javítását és átválogatását.

Cég jellemzők:

A Vállalat nagy hangsúlyt helyez a szolgáltatások minőségére, valamint a megbízhatóságra, és az állandóságra a partnereivel együttműködve. Az Exact Systems-szel való együttműködés segít Önöknek elérni a legmagasabb minőségi színvonalat, és támogatni a gyártási folyamatok szervezését.

Megbízónk profilja, feladatok:

Budapest partnercéghez keresünk SITE koordinátor kollégát azonnali kezdéssel az alábbi feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:
- Szolgáltatási folyamat teljeskörű koordinálása
- Kapcsolattartás a partner képviselőivel
- Reklamációk kivizsgálása,
- Műszak tervezés, szervezés
- Problémamegoldás

Amit kínálunk:
- Kötetlen munkaidő
- Versenyképes alapbér
- Céges gépjármű
- Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
- Folyamatos fejlődés, tréningek (Quality academy)
- Karrier lehetőség (kiemelkedően teljesítő, megfelelő kompetenciákkal rendelkező kollegáink előrelépési lehetőségben bízhatnak)
- Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség.

Elvárások:
- Autóipari tapasztalat
- Műszak irányításában szerzett tapasztalat
- Angol vagy német kommunikációképes nyelvtudás
- Minőségügyi tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Felsőfokú végzettség
- A JIT/JIS vagy minőségügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat
- Minőségtechnikák és eszközök ismerete
- Munkaszervezési tapasztalat
A munkavállalóval kapcsolatos elvárások
A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség
Beszélt nyelvek
Angol nyelv - Alapszint (A2)
Jogosítvány
B

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező