Segédmunkás Kollégát keresünk azonnali munkakezdéssel!

Flat Pack Kft Hirdetés azonosító: WK2414-34981 Segédmunkás Kollégát keresünk azonnali munkakezdéssel!
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Budapest 20.kerület

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

Telephely karbantartás, szervizelési munkálatok

Cég jellemzők:

Megbízónk profilja, feladatok:

Iroda és szaniterkonténer szerelési - javítási munkálatainkat elvégzésére keresünk Segédmunkás Kollégát azonnali munkakezdéssel.

Legfontosabb elvárások:

- Önálló munkára képes
- naprakészség
- nagyfokú megbízhatóság
- precizitás és pontosság
- folyamatos, stabil munkavégzés

Amit kínálunk:

- hosszú távú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező vállalkozásban
- azonnali munkakezdés
- jó hangulatú, fiatalos légkör egy dinamikus, motivált csapatban
- versenyképes jövedelem (ntto 140.000)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- B. kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Budapest 20. kerület

Jelentkezésüket várjuk az alábbi e-mail címen fényképes önéletrajzzal:

bor.attila2013@gmail.com

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező