Sales és account managert keresünk!

AD Solutions Kft Hirdetés azonosító: WK2414-37714 Sales és account managert keresünk!
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

1136 Budapest, Tátra u. 24.

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

Saját fejlesztésű, kattintás alapú hirdetési rendszerünk és több weboldalunk üzemeltetése.

Cég jellemzők:

Online marketingügynökség a belvárosban.

Megbízónk profilja, feladatok:

Keressük új, sales és account manager munkatársunkat, aki egy már meglévő kattintás-alapú hirdetési rendszer, egy fejlesztés alatt álló viselkedés-alapú hirdetési rendszer, illetve további online marketing eszközök értékesítésében, account manageri feladatok ellátásában segítene nekünk.

Kik vagyunk? Egy kis, családias reklámügynökség a belvárosban, a Jászai Mari tértől 5 percre, ahol az emberek vidámak, az élet könnyed, de sokszor úszunk a munkában. Cégünk, az AD Solutions Kft. immár 14 éve foglalkozik saját fejlesztésű rendszerek üzemeltetésével. Kiapadhatatlan ötlettárunkat igyekszünk mihamarabb megvalósítani.
Az egymástól sokszor eltérő tematikájú rendszerek tervezését, analitikáit, marketingjét, értékesítését, azaz a teljes menedzsmentet munkatársaink segítségével oldjuk meg.

Az egyes területek egymásra utaltsága kiváló csapatot és munkamorált eredményez, ahol közösen, nap mint nap új, ösztönző kihívások elé nézünk.

Ha az alábbiak közül minden igaz rád, akkor még ma küldd el fényképes önéletrajzod nekem, ide: t.gabor@netadclick.com!

- Kulcsszavak a pozícióhoz: asszertivitás, kreativitás, kiváló kommunikáció szóban és írásban, stratégiai gondolkodásmód, tulajdonosi szemlélet, lelkesedés, szorgalom, sok telefonos és személyes megbeszélés.

- Misszió: hinned kell benne, hogy a mai világban már „Jó bornak kell csak igazán a cégér!” – és az online elérés fontossága kiemelkedő, az online megjelenés elengedhetetlen!

Elvárások:

Muszáj, hogy rendelkezz velük:

- 1-3 éves értékesítési és online tapasztalat,
kitartás,

- szakmai és anyagi ambíció,

- angol nyelv legalább középfokú, aktív ismerete,

- ügyfél centrikusság, azaz az ügyfél fejével való
gondolkodásra való készség,

- az ügyfél minden igényének, - és azon is túl – kielégítésére való törekvés

- felsőfokú végzettség

Előnyt jelenthet:

- Ügynökségi tapasztalat
- Más nyelvek ismerete a nemzetközi terjeszkedéshez
- Kreatív ötletek
- Igény a folyamatos fejlődésre

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés jutalékkal, bónuszokkal

Fiatalos, ösztönző munkahangulat

Segítő, támogató környezet

Folyamatos fejlődési, előrelépési lehetőség

Változatos, kihívást jelentő munka

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező