Rehabilitációs mentor

Ipari termelő nagyvállalat Hirdetés azonosító: WK2414-37671 Rehabilitációs mentor
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Pest megye, Vas megye

teljes munkaidő,

Megbízónk profilja, feladatok:

Magyarország egyik legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató társasága munkatársat keres az alábbi munkakörben:

REHABILITÁCIÓS MENTOR

A munkakör célja a megváltozott munkaképességű munkavállalók jogszerű és eredményes foglalkoztatása, a munkavállalási kompetenciáik fejlesztése és jogszabályi dokumentáció biztosítása révén.

Feladatok:

- A rehabilitációs mentor kapcsolatot tart a megváltozott munkaképességű munkavállalóval, adott esetben annak gondnokával;
- Elősegíti a rehabilitációs foglalkoztatás hatékonyságát;
- Kapcsolatot tart a munkáltató és a kormányhivatalok között;
- Munka- és pályatanácsadásban részesíti a megváltozott munkaképességű munkavállalókat;
- Rehabilitációs tanácsadás keretében elkészíti a személyes rehabilitációs terveket;
- Segíti a munkaközvetítés hatékonyságát, az ehhez szükséges dokumentáció kezelésével, összegyűjtésével, vezetésével;
- A megváltozott munkaképességű munkavállalók adatait nyilvántartásba veszi, a beléptetéshez szükséges dokumentációt összegyűjti, véleményezi és naprakészen tartja.

Elvárások:

- Felsőfokú (alap- és mesterképzésben szerzett) vagy szakirányú végzettség: humán szervező, humánerőforrás-menedzser, személyügyi szervezői, igazgatásszervezői, szociális igazgatási, munka- és pályatanácsadói, munkavállalói tanácsadó, szociálpolitikai, szociális munkás, szociálpedagógus, szociológia és pszichológia szakirány (327/2012 (XI.16) Korm. rendelet szerint)
- A 327/2011. (XII. 29.) Kormány rendelet beható ismeret
- MS Office programcsomag magas szintű ismerete (kiemelten Excel és World)
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
- Megbízható, empatikus és segítőkész személyiség
- Hatékony konfliktuskezelés

Szükséges tapasztalat:

- Megváltozott munkaképességű munkavállalókat foglalkoztató munkáltatónál humánpolitikai vagy foglalkozási rehabilitációs területen eltöltött egy év szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
- Kihívásokkal teli, változatos feladatkör, szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
- Pest megye
- Vas megye

Önéletrajzod szíveskedj megküldeni az allas.gazdasag(kukac)gmail.com e-mail címre. Visszajelzést a meghallgatásra kiválasztott jelölteknek tudunk küldeni.

Állás típusa: Teljes munkaidő

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező