Raktáros

Ipari termelő nagyvállalat Hirdetés azonosító: WK2414-37708 Raktáros
Régió(k):

Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkavégzés helye:

Tiszafüred

Munkaidő:

részmunkaidő,

Megbízónk profilja, feladatok:

- Az anyagok, félkész- és készáruk készletének pontos és folyamatos nyilvántartása.
- A kiadott anyagok, valamint a beérkező készáruk könyvelése a vonatkozó keretutalványokra.
- A külső partnerek részére kiadott tételek bizonylatainak elkészítése.
- Megrendelések partnerek szerinti összekészítése szállításra.
- Kézi, illetve a jogosultság megléte esetén gépi anyagmozgatás.
- Készletek alakulásának nyomon követése, elfekvő készletek feltárása.
- A készletegyeztetés naprakész elvégzése.
- A leltár előkészítése és felvétele.
- A selejtezés elvégzése és annak dokumentálása.

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség
- Raktározási területen szerzett tapasztalat
- MS Office programcsomag magabiztos, felhasználó szintű ismerete (kiemelten Excel és World)
- Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség, precizitás

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
- Magas szakmai színvonalat képviselő csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség, piacképes tapasztalat

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Tiszafüred

Munkakezdés időpontja: Azonnali belépési lehetőséget kínálunk.

Állás típusa: részmunkaidő, 6 órában.

Jelentkezés módja: a 06 (30) 814-68-46-es telefonszámon vagy az allas.gazdasag(kukac)gmail.com email címre elküldött önéletrajzzal lehet.

Akár megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Állás típusa: Részmunkaidő

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező