Raktári árukiadó

MADS Marketing Kft. Hirdetés azonosító: WK2414-37693 Raktári árukiadó
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

MUNKAERŐ KÖZVETÍTÉS:

Személyre szabott munkakörelemzés
Munkakörhöz alakított kiválasztási rendszer
Kiválasztás utáni garanciavállalás
Személyre szabott árkonstrukciók.
MUNKAERŐ KÖLCSÖNZÉS:

Toborzás/elő kiválasztás
3 hónapig teljes körű munkaügyi és társadalombiztosítási adminisztráció
Szükséges orvosi alkalmassági vizsgálatok elkészítése
Szolgáltatásról költségszámlát állítunk ki
3 hónap után ingyen átvehető a munkavállaló saját állományba
DIÁKMUNKA:

Amit nem kell fizetnie: nyugdíj- és TB járulék, egészségügyi hozzájárulás, munkáltatói és egyéb járulékok!
Csökkentheti cége: HR- és adminisztrációs költségeit!
Szolgáltatásunkról számlát adunk, melyet költségként elszámolhat!
A munkáltatói jogokat a Megrendelő és az iskolaszövetkezet közösen gyakorolja!

Cég jellemzők:

2010-ben azzal a céllal alakítottuk a cégünket, hogy személyzeti szolgáltatások területén teljes körű komplex megoldásokat nyújtsunk Megrendelőink számára.

Különös figyelmet fordítunk Megrendelőink egyéni igényeire. Megoldásokban törekszünk a rugalmasságra és gyorsaságra.

Minden megrendelőnkkel dedikált projekt menedzser tartja a kapcsolatot. Nem csak a toborzás/kiválasztás folyamatában, hanem később a munkavállaló képzési és fejlesztési időszakában is figyelemmel kiésérjük a folyamatokat.

Fő profilunk közé tartozik a fiatal tehetségek megtalálása. Adatbázisunkban jelenleg 31.000 fiatal 17-35 év közötti munkavállaló van. Tagjaink több mint 60%.val már dolgoztunk együtt. Nappali tagozatos éveik alatt részt vettek gyakornoki programunkban, melynek köszönhetően volt alkalmunk felmérni készségeiket/képességeiket.

Munkavállalóinkkal kapcsolatosan garancia az, hogy végzettségük megszerzése után megtaláljuk nekik azt a munkahelyet, ahol biztonsággal folytathatják karrierjüket.

MADS Marketing Kft. célja mindkét oldal érdekeit kielégíteni. Megteremteni a biztos alapot, melyre mind a munkavállalók mind a megbízást adó vállalatok építhetnek.

Megbízónk profilja, feladatok:

Raktári áruk összekészítése vonalkódleolvasó segítségével
Áruk betárolása polcokra és leszedése futószalagról
Árukiadás szállítóautókra

Elvárások:

Nyolc általános végzettség
Erős fizikum

Amit kínálunk:

Átlag havi jövedelem: bruttó 250.000 Ft/hó
Béren kívüli juttatás
Biztos, hosszútávú munkalehetőség

Egyéb információk:

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
hétfőtől-péntekig 6:00-15:00 ,13:00-22:00; Havi két szombat: 06:00-15:00

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

PROJEKT MENEDZSER

Lator Hajnalka
Email: lator.hajnalka@mads.hu
Telefon: +36 (20) 200 9017

A projekt felelősnek e-mailben vagy telefonon küldött pontos névvel, telefonszámmal és a munka megjelölésével! Árukiadó

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező