Rakodó, árufeltöltő és áru összekészítő pozíció

Doktor Természet Kft. Hirdetés azonosító: WK2428-37905 Rakodó, árufeltöltő és áru összekészítő pozíció
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. Botond utca 14.

teljes munkaidő,

Megbízónk profilja, feladatok:

Rakodó, árufeltöltő és áru összekészítő pozíció betöltésére keresünk nagykereskedésünkbe új munkaerőt. Csapatunk lendületes és fiatalos, tőled is ezt várjuk!

Feladatkörök:
Gyűjtőcsomagolások anyagmozgatása (kézzel és békával)
Raktározás, szavatossági idők figyelembevételével
Rendelések összekészítése
Polcfeltöltés (folyamatos)

Elvárások:

Személyes tulajdonságok:
Legyél pörgős, terhelhető személyiség
és csapatjátékos.

A munkakör megköveteli az áruismeretet, ezért a termékek sajátosságait meg kell tanulni a munkavégzés mellett.

Amit kínálunk:

Cég neve és tevékenysége: Natur Tanya® gyógytermék Nagykereskedés

Munkaidő: H-P: 9-17-ig (heti 40 óra)

Egyéb információk:

A munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület Botond utca 14.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az [email protected] e-mail címen, a tárgyba írd be: árufeltöltő.

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező