Összeszerelő Operátor

Humánia HRS Group Zrt. Hirdetés azonosító: WK2414-37605 Összeszerelő Operátor
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

teljes munkaidő,

Megbízónk profilja, feladatok:

CSAK 8 OSZTÁLYT VÉGEZTÉL, DE SZERETNÉL EGY JÓ SZAKMÁT?
VAN SZAKMÁD, DE SZERETNÉL EGY JOBBAT!
NEM BAJ, HA NÁLUNK DOLGOZOL, MEGKAPOD!
Megbízónk olyan munkatársakat keres, akik nem csupán az időt szeretnék eltölteni a munkahelyen, de szakmai karriert is szívesen építenének! Partnerünknél kiemelt hangsúlyt fektetnek a betanulási, mentori idő biztosítására, nem hagynak magadra már az elején sem! Majd a későbbiekben olyan szakmai továbbképzéseken vehetsz részt, amitől egy igazán válogatott csapat tagja lehetsz!
ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR MUNKALEHETŐSÉG DUNAKESZIN!

Feladatok:
• Gyártási feladatok ellátása
• Összeszerelési folyamatokban való részvétel
• Termékek tesztelése és csomagolása

Elvárások:
• Alapfokú végzettség
• Jó kézügyesség
Amit kínálunk:
• azonnali munkakezdés
• 1000 Ft/óra + műszakpótlékok
• 100%-os utazási támogatás
• Cafeteria már első hónap után
• Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő:
• Főállás
• Egy vagy két műszakos munkarend, hétfőtől péntekig.
Munkavégzés helye:
Dunakeszi
Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a budapest@humaniahrsgroup.hu e-mail címre küldje el fényképes önéletrajzát, vagy jelentkezzen a 0614557045-ös telefonszámon a pozíció megjelölésével.

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező