Operátor

Exact Systems Hungary Kft. Hirdetés azonosító: WK2428-37770 Operátor
Régió(k):

Budapest

Munkaidő:

teljes munkaidő, alkalmi munka,

Cég tevékenysége:

A Vállalat
Az Exact Systems 2004 óta működik, és a minőségellenőrzési megoldások szektorában ma már az egyik vezető szállítónak számít, vagyis az autóipar számára végzi alkatrészek, alkotórészek, és késztermékek kiválasztását, javítását és átválogatását.

Cég jellemzők:

A Vállalat nagy hangsúlyt helyez a szolgáltatások minőségére, valamint a megbízhatóságra, és az állandóságra a partnereivel együttműködve. Az Exact Systems-szel való együttműködés segít Önöknek elérni a legmagasabb minőségi színvonalat, és támogatni a gyártási folyamatok szervezését.

Megbízónk profilja, feladatok:

Szeretnél olyan projektekben részt venni, amelyekben a nemzetközi autóipari termelés részese lehetsz és tudásoddal illetve tapasztalataiddal hozzájárulhatsz a járművek gyártásához és fejlesztéséhez? Cégcsoportunk 12 országban tevékenykedő szolgáltatóként magyarországi munkavégzésre keres BETANÍTOTT OPERÁTOR munkatársat!

Termeléstámogatás
Csomagolás
Utómunka

Minden feladatkörre kollégáink kellő időt biztosítanak a betanulásra. A munkáink jellegég tekintve: könnyű fizikai, de nagyfokú figyelmet igényel!
(2 nap nappal (06:00 - 18:00-ig), 2 nap pihenő, és 2 nap éjszaka (18:00-06:00).
Csak olyan munkavállalók jelentkezését várjuk, akik a fenti munkarendet vállalják! Cukorbetegség, fém implantátum, terhesség, 18 év alatti életkor kizáró.

Amit kínálunk:

Egyéb béren kívüli juttatások
Hosszútávú munkalehetőség
Biztos és pontos bérezés
Cafeteria
Bérlettámogatás/Benzinpénz
Legális, bejelentett munkaviszony
Munkaruha, munkavédelmi bakancs
Folyamatos fejlődési lehetőség, különböző tréningek
Előrelépési lehetőség, hosszútávú álláslehetőség
Akár azonnali kezdés (folyamatosan keresünk új kollégákat az ország egész területén)

A jelentkezéshez kérem küldje el Önéletrajzát a karrier.ex@exactsystems.hu e-mail címre.
Tárgy: Budapest

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező