Művezető

Magyar tulajdonú nagyvállalat Hirdetés azonosító: WK2428-37849
Régió(k):

Vas megye

Munkavégzés helye:

Vasvár

teljes munkaidő,

Megbízónk profilja, feladatok:

Könnyűipari termelő vállalatunk művezető munkakörben munkaerő toborzást indít Vasvári telephelyére:
A leendő munkatárs legfontosabb feladatai lesznek:
• Felügyeli és irányítja az üzem által végzett termelési tevékenységeket (gyártás, minőség-ellenőrzés, csomagolás, szállítás).
• Megteremti az üzem hatékony működéséhez szükséges feltételeket, emberi, gépi erőforrásokat, üzemi elrendezést, optimális anyagáramlást.
• Felügyeli a szakmai előkészítési feladatok (műszaki dokumentációk előkészítése, gépbeállítás) elvégzését.
• Gondoskodik a termelés folyamatosságáról, az igényelt mennyiség legyártásáról és határidőre történő szállításáról.
• Gondoskodik a munkafegyelmi és a munkabiztonsági előírások betartatásáról.
• Rendszeresen ellenőrzi a felügyelete alá tartozó termelőeszközök rendeltetésszerű használatát.
• Felel a munkavédelemért és a munkaterület rendjének, tisztaságának felügyeletéért.
• Felügyeli az érvényben lévő technológiai és minőségbiztosítási előírások betartását, a gyártási folyamatok minőségét.
• Beosztottjait a termelési feladatokra beoktatja.
• Vezeti a számára előírt dokumentációkat, határidőre elkészíti a szükséges kimutatásokat.
• Gondoskodik a beosztott munkatársak irányításáról, támogatásáról és motiválásáról.

Elvárások:

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:
• Legalább középfokú végzettség érettségivel
• Minimum 3 év, munka irányításában szerzett tapasztalat
• MS Office felhasználói szintű ismerete
• Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség, precizitás
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• Gyártási tevékenységben szerzett tapasztalat
• Papíripari gyártási területen szerzett tapasztalat
• Akkreditált foglalkoztatónál, vagy további munkáltatónál szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:
• Kihívásokkal teli, változatos feladatkör, önállóság
• Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
• Magas szakmai színvonalat képviselő csapat
• Piacképes tapasztalat megszerzése az egyre népszerűbb rehabilitációs foglalkoztatás területén

Munkavégzés helye:
• Vasvár
Munkakezdés időpontja: Azonnali belépési lehetőséget kínálunk
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát
az allas.gazdasag(kukac)gmail.com email címre szíveskedjen elküldeni.
Állás típusa: Teljes munkaidő

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező