Művezető

Ipari termelő nagyvállalat Hirdetés azonosító: WK2414-37710 Művezető
Régió(k):

Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkavégzés helye:

Rétság, Vasvár, Tiszaszentimre

teljes munkaidő,

Megbízónk profilja, feladatok:

Könnyűipari termelő vállalatunk művezető munkakörben munkaerő toborzást indít a Rétsági , a Tiszaszentimrei valamint Vasvári telephelyére:

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai lesznek:

- Felügyeli és irányítja az üzem által végzett termelési tevékenységeket (gyártás, minőség-ellenőrzés, csomagolás, szállítás).
- Megteremti az üzem hatékony működéséhez szükséges feltételeket, emberi, gépi erőforrásokat, üzemi elrendezést, optimális anyagáramlást.
- Felügyeli a szakmai előkészítési feladatok (műszaki dokumentációk előkészítése, gépbeállítás) elvégzését.
- Gondoskodik a termelés folyamatosságáról, az igényelt mennyiség legyártásáról és határidőre történő szállításáról.
- Gondoskodik a munkafegyelmi és a munkabiztonsági előírások betartatásáról.
- Rendszeresen ellenőrzi a felügyelete alá tartozó termelőeszközök rendeltetésszerű használatát.
- Felel a munkavédelemért és a munkaterület rendjének, tisztaságának felügyeletéért.
- Felügyeli az érvényben lévő technológiai és minőségbiztosítási előírások betartását, a gyártási folyamatok minőségét.
- Beosztottjait a termelési feladatokra beoktatja.
- Vezeti a számára előírt dokumentációkat, határidőre elkészíti a szükséges kimutatásokat.
- Gondoskodik a beosztott munkatársak irányításáról, támogatásáról és motiválásáról.

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség érettségivel
- Minimum 3 év, munka irányításában szerzett tapasztalat
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség, precizitás

Amit kínálunk:

- Gyártási tevékenységben szerzett tapasztalat
- Papíripari gyártási területen szerzett tapasztalat
- Akkreditált foglalkoztatónál, vagy további munkáltatónál szerzett gyakorlat

Egyéb információk:

- Kihívásokkal teli, változatos feladatkör, önállóság
- Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
- Magas szakmai színvonalat képviselő csapat
- Piacképes tapasztalat megszerzése az egyre népszerűbb rehabilitációs foglalkoztatás területén

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező