műszaki rajzoló

Construct Plan Kft Hirdetés azonosító: WK2428-37815
Régió(k):

Békés megye

Munkavégzés helye:

Békéscsaba

teljes munkaidő,

Cég jellemzők:

Tartószerkezet - Tervező Mérnökiroda

Megbízónk profilja, feladatok:

Tartószerkezeti kiviteli tervek rajzolása

Elvárások:

- AutoCAD, Microsoft Word és Excel ismerete
- Pontos precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

- fiatalos légkör
- jó hangulat
- hosszú távú munkalehetőség
- folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- alkalmazotti jogviszony

Békéscsaba székhelyű tartószerkezet-tervező mérnökiroda keres műszaki rajzoló munkatársakat. Irodánk széles körben végez tervezési feladatokat. Többek közt acél-, és vasbeton vázas csarnokok, családi és társasházak, technológiai, valamint kiszolgáló létesítmények tervezésével foglalkozunk.

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező