munkas

kaproservices limited Hirdetés azonosító: WK2414-37555
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Hollandia

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

munkaközvetítő

Cég jellemzők:

kaproservices limited
Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság

Megbízónk profilja, feladatok:

Pályakezdők figyelem! Külföldi segédmunka akár nyelvtudás nélkül is!

Elvárások:

Feladatkör:
- expedíció- csomagolás, címkézés, húsok mosása, szelése, esetleg más gyártósori munka
- ládák, munkaeszközök mosása
- munkaadó meghatározása szerinti egyéb segédmunkák

Az ügyes alkalmazottaknak a munkaadó iskolázási lehetőséget kínál, hogy betanuljon hentesnek, igy a fizetés akár nettó 1400€ is lehet, ingyenes szálláslehetőséggel!!!

Ideális munkalehetőség:
- pályakezdőknek,
- azoknak, akik biztos munkát keresnek,
- vagy egyszerűen mindenkinek akinek az életkora 18-50 év

Amit kínálunk:

A munkavégzés helye: Hollandia,
A felkínált havi jövedelem (nettó): 1000 - 1312 EUR/hónap, szállásköltség levonása után + túlóra pénz!!!
A munkába lépés időpontja: folyamatosan, megegyezés alapján

Egyéb információk:

Munkahelyi információk
A munkavégzés helye: Hollandia
Munkaidő: teljes munkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
Feladatkör, kompetenciák és felelősség
Pályakezdőket elhelyező programunk részeként hirdetjük munkaajánlatunkat, leginkább fiatal végzősök elhelyezésére összpontosítva, alacsony indulótőkével rendelkezők számára is meg.

Feladatkör:

Kapcsolat:
Az önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük küldeni : manpower@fastmail.nl

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező
X
X