munkas

kaproservices limited Hirdetés azonosító: WK2414-37553
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Németország

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

munkaközvetítő

Cég jellemzők:

kaproservices limited
Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság

Megbízónk profilja, feladatok:

Németország keresünk festék gyárba munkásokat

Elvárások:

Fizetés a nemet szabályok alapján 9.80 euró. Hetente 5 napot kell dolgozni 8 órában. Nemet nyelv nem kötelező de előny lehet

Amit kínálunk:

Nőket és férfiakat egyaránt ,párok is jelentkezhetnek. Szállás a gyár biztosítva van . Fizetés a nemet szabályok alapján 9.80 euró. Hetente 5 napot kell dolgozni 8 órában. Nemet nyelv nem kötelező de előny lehet

Németország keresünk festék gyárba munkásokat azonnali kezdéssel . Nőket és férfiakat egyaránt ,párok is jelentkezhetnek. Szállás a gyár biztosítva van . Fizetés a nemet szabályok alapján 9.80 euró. Hetente 5 napot kell dolgozni 8 órában. Nemet nyelv nem kötelező de előny lehet . Jelentkezni a következő email címen lehet nemet vagy magyar nyelven fényképes önéletrajzzal . rotgers.organics@t-online.de

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező
X
X