munkas

kaproservices limited Hirdetés azonosító: WK2414-37552
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Hollandia

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

munkaközvetítő

Cég jellemzők:

kaproservices limited
Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság

Megbízónk profilja, feladatok:

Hollandiába azonnali kezdéssel virágszedés!
Nyelvtudás nem feltétel, de előny!

Elvárások:

További juttatások
- garantált minimális 40 óra munka hetente
- munkaadó által biztosított szálláslehetőség és ingázás a munkahelyre
- túlórapénz, egyéb juttatások (évi 24 nap fizetett szabadság, hétvégi juttatások stb.)
- a kiutazáshoz minimális kezdőtőke szükséges
- párok, baráti társaság elhelyezése
- nyelvismeret, munkatapasztalat nélküli felvétel
- szállásköltségek levonása után minimum havi 1200€ nettó bér + túlóra.
- ha több órát dolgozol, többet keresel. Úgy, mint a kint dolgozó kollégáid, akik már rég többet keresnek mint 1200€.

Amit kínálunk:

A kinti partnerünk a heti 40 órát garantálja 10.60 euró órabérrel, de túlórát bármikor lehet vállalni.

Amennyiben a dolgozó jól végzi a munkáját több éves folyamatos munkaviszony lehetséges. A szállást a cég biztosítja, nem kell kauciót fizetni ennek díja heti 52 euró rezsivel együtt.

Hollandiába keresünk azonnali kezdéssel üvegházba tulipán szedésére.

A munka Klein-Zundert varosában-Hollandiában tálalható .

A munkafolyamat a következő: Üvegházban kell dolgozni és a sorok között késsel le kell vágni a tulipánt, csokorba szedni és beletenni a tároló dobozba.

A nyelvtudás előny, de nem feltétel!

select.uitzendbureaubv@yahoo.com

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező
X
X