munkas

kaproservices limited Hirdetés azonosító: WK2414-37549
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

ausztria

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

munkaközvetítő

Cég jellemzők:

kaproservices limited
Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság

Megbízónk profilja, feladatok:

Ausztriai építőipari szakmunkák

Osztrák partnerünk építkezésekre tapasztalt szakmunkásokat keres hosszú távra.

Keresett szakemberek: elsősorban festő, kőműves, villanyszerelő, víz- gáz –fűtésszerelő , zsaluzóács!
(továbbá asztalos, tetőfedő, burkoló, bádogos, toronydaru kezelő és egyéb szakemberek, akikre egy épület felépítésénél szükség lehet).

Elvárások:

1-3 evés szakmai tapasztalat , nemet nyelvtudás előny lehet

Amit kínálunk:

Munkaidő heti 40 óra, túlóra és vasárnapi munkavégzés is lehetséges.

Fizetés 11,69 euró/óra. A szakemberek fizetése nettó kb. 1860 euró, szállástámogatással együtt kb. 2000 euró összesen.

Szállás elhelyezés egyágyas szobákban.

További információk:
Munkavégzés részletei (a munkavégzés pontos helye stb.) az ajánlat megküldése előtt derül ki.

Indulótöke
- kiutazás költsége
- az első fizetésig, az első hónapban felmerülő költségek fedezésére kb. 200 euró

További elvárások a jelentkezővel szemben
- bankszámlaszám
- 18-58 éves életkor

Jelentkezés: fényképes önéletrajz elküldésével a kaproservices.limited@yandex.com
e-mail címre .

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező
X
X