munkas

kaproservices limited Hirdetés azonosító: WK2414-37479
Régió(k):

Külföld

Munkavégzés helye:

Hollandia

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

munkaközvetítő

Cég jellemzők:

kaproservices limited
Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság

Megbízónk profilja, feladatok:

Raktári munka Hollandiában
Munkahelyi információk
A logisztika területén kínálunk hosszú távú foglalkoztatást Hollandia több varosában . A feladat a megrendelések feldolgozása, előkészítése, áruk csomagolása, válogatása, a csomagok előkészítése a kiskereskedők részére .

Elvárások:

Feltétel: 18-max:55 életév , fiatalos , ápolt , kellő munkabírás.
Nyelvtudás és szakirányú végzettség nem kötelező

Amit kínálunk:

Bér: 8,96 - 12 € / óra

Kezdés akár azonnal, hosszútávon vagy megegyezés szerint.
Vonzó fizetés + Kellemes hangulat
Heti fizetés
Kezdés minden héten
Közvetlen holland munkaszerződés

Egyéb információk:

Információk a kiválasztási folyamatról
Kedves Munkakereső, a felkínált munkákkal kapcsolatos további információkért, lépjen kapcsolatba velünk a lent megadott telefonszámon vagy e-mailben!
E-mail: select.uitzendbureau@workmail.com
Mobil: 0040701536899

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező
X
X