munkas

kaproservices limited Hirdetés azonosító: WK2414-37477
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

svajc

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

munkaközvetítő

Cég jellemzők:

kaproservices limited
Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság

Megbízónk profilja, feladatok:

Svájci partnerünk építkezésekre tapasztalt szakmunkásokat keres hosszú távú munkavégzésre kiemelkedő kereseti lehetőséggel.

Keresett szakemberek: festő, kőműves, villanyszerelő, víz-gáz- fűtésszerelő , ács, zsaluzóács, asztalos, tetőfedő, burkoló, bádogos.

Elvárások:

Elvárások a jelentkezőktől:

Szakmunkás bizonyítvány és önéletrajz,
2-3 év friss szakmai tapasztalat,
Jogosítvány
Bankszámlaszám, amire érkezik a fizetés

Amit kínálunk:

Fizetés:

Szakmától függően a bruttó órabér 28-36 CHF között alakul. 160 órás munkavégzés esetén körülbelül nettó 4000 CHF (3300 euró) kereshető meg.

A 160 órás munkavégzés mindenhol biztosítva van, továbbá lehetőség van túlórára is.

Szállás:

Igény esetén a munkaadó intézi, előre lefoglalja a munkavállaló számára, és a munkába állást megelőző napon elfoglalható. A szállásdíjat a munkavállaló fizeti. A szállásdíjak 500-700 CHF (400-550 euró) között alakulnak.

Indulótökére szükség van az első fizetésig, mégpedig az első hónapban felmerülő költségek finanszírozására (szállás, utazás, étkezés). A munkáltatótól lehetőség van előleget kérni abban az esetben, ha az első 1-2 heti munkateljesítményével elégedett a megbízó.

Jelentkezés: kaproservices.limited@yandex.com e-mail címen .

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező
X
X