Mérnök gyakoronokot keresünk!

Humánia HRS Group Zrt. Hirdetés azonosító: WK2414-37548 Mérnök gyakoronokot keresünk!
Régió(k):

Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkavégzés helye:

Tiszakécske

Munkaidő:

gyakornok, diákmunka,

Megbízónk profilja, feladatok:

A Fürgediák Iskolaszövetkezet partnercége számára keres
Mérnök gyakornok
pozícióra diákot, tiszakécskei munkavégzéssel.

Olyan diákokat keresünk, akik szakmájukban tapasztalatot szeretnénk gyűjteni, illetve képesek logikus gondolkodásukkal segíteni a cég mérnöki csapatának munkáját és nem riadnak meg rábízott feladatoktól sem.
Téged keresünk,
• ha lépéselőnyt szeretnél szerezni a munkaerőpiacon,
• nem akarsz gátat szabni a kreativitásodnak és a fantáziádnak,
valamint az alábbi feladatok és elvárások motiválnak Téged abban, hogy átlépd a határaidat:

Feladatok:
rajzolási, tervezési feladatok
műveletek megtervezése, gyártási folyamatok tervezése
a menet közben kialakult problémára megoldást találni
hegesztett szerkezet gyártásában segédkezés

Elvárások:
Betöltött 18. életév
Aktív / passzív NAPPALI tagozatos státuszú diák legyél
Hétfőtől péntekig tudj min. 3 napot dolgozni hetente
0,5 – 1,5 év legyen már csak hátra a tanulmányaidból
legyen rajzolási alaptudásod, mert erre építkezve tudnak tovább képezni
kommunikatív angol vagy német nyelvtudás

Előny:
felsőfokú tanulmányok az alábbi területeken:
gépészmérnök, anyagmérnök, hegesztőmérnök, műszaki menedzser
közeli lakóhely – 30-40 km

Munkarend:
hétfőtől péntekig min. 3 nap; 7 óra és 18 óra között, legalább min. 4 óra/nap
azonnali kezdéssel
hosszú távú munkalehetőség

Amit kínálunk:
a hosszú távú együttműködést garantáljuk
változatosság – egyedit tudsz tervezni gigantikus méretekben
nem szokványos termékeket kell tervezni/gyártani
letöltheted féléves szakmai gyakorlatodat a cégnél, amihez biztosítanak minden szükséges eszközt (témát, konzulenst, stb.)
van lehetőség szállás igénybevételére
iskolai éveid letelte után, ha jól dolgoztál, munkaszerződést ajánlanak fel Neked

Munkavégzés helye:
Tiszakécske – Bács-Kiskun megye

Ha érdekel, akkor jelentkezz fényképes önéletrajzzal a farkas.krisztian@furgediak.hu e-mailen! Az önéletrajzodban tüntesd fel azt is, hogy mekkora órabért szeretnél kapni! Telefonon érdeklődj a 70/370-1028 telefonszámon munkaidőben hétfőtől péntekig 9.00 – 16.00 óra között.

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező
X
X