Lézergépek betanított kezelője

My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft. Hirdetés azonosító: WK2414-35967 Lézergépek betanított kezelője
Régió(k):

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkavégzés helye:

Miskolc

Munkaidő:

alkalmi munka,

Cég tevékenysége:

- Munkaerőkölcsönzés
- Munkaerőközvetítés
- Személyzeti tanácsadás
- Bérszámfejtés

Cég jellemzők:

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Megbízónk profilja, feladatok:

Dinamikusan fejlődő, miskolci autóipari beszállító partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
• Műanyag termékek gépi lézergravírozása,
• Gravírozott termékek szelektálása, csomagolása,
• Késztermékek vizuális minőségellenőrzése,
• Műszakvezető utasításainak követése, betartása.

Elvárások:

Elvárások:
• 8 általános végzettség,
• Egy vagy több műszakos munkarend vállalása,
• Jó térlátás, kézügyesség, precizitás,
• Monotóniatűrés, terhelhetőség,
• Miskolci lakhely.

Amit kínálunk:

• Egyszerűsített foglalkoztatásban történő munkavégzés,
• Heti bérezés,
• Másodállásban is végezhető,
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Minden munkafolyamat betanítás után végezhető, ami a helyszínen könnyedén elsajátítható!

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Kapcsolat:

My HR Team Kft.
0646612212
jelentkezes@myhrteam.hu

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező
X
X