Könyvkötő

Magyar tulajdonú nagyvállalat Hirdetés azonosító: WK2428-37855
Régió(k):

Vas megye

Munkavégzés helye:

Szombathely

Munkaidő:

részmunkaidő,

Megbízónk profilja, feladatok:

Ipari termelő nagyvállalat szombathelyi telephelyére az alábbi munkakörbe keres munkatársakat: Könyvkötő.
A leendő munkatárs legfontosabb feladatai lesznek:
• Papír alapanyagok előkészítése, a megadott méretek alapján könyvkötészeti összehordási-, vágási-, kötészeti- és egyéb szakmai feladatok elvégzése.
• A közvetlen munkakörnyezet rendezett állapotának biztosítása.

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:
• Könyvkötő (nyomdaipari) szakmunkás végzettség,
• Összehordó-, és/vagy vágó- és/vagy köteglyukasztó gépek kezelésében szerzett munkatapasztalat,
• Megfelelő fizikai állóképesség.

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:
• Részmunkaidős, hosszú távú munkalehetőség,
• Szakmai fejlődési lehetőség, piacképes tapasztalat,
• Stabil vállalati háttér.

Akár megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!
Munkavégzés helye: Szombathely
Munkakezdés időpontja: Azonnali belépési lehetőséget kínálunk
Állás típusa: Részmunkaidő

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező