KÖNYVELŐ SZEGEDEN

Produkteam Kft Hirdetés azonosító: WK2414-37572
Régió(k):

Csongrád megye

Munkavégzés helye:

Szeged

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

Munkaerő- kölcsönzés

Cég jellemzők:

Az ország egész területén foglalkozunk munkaerő-kölcsönzés és közvetítési tevékenységgel különböző pozíciókba.

Megbízónk profilja, feladatok:

Feladatok:
• Számlázás
• Bejövő és kimenő számlák könyvelése
• Jelentések készítése vezetőség felé
• Analitikus és főkönyvi könyvelés, egyeztetések
• Kimutatások, riportok készítése
• Bank, pénztár, tárgyi eszközök és vegyes könyvelések
• ÁFA bevallás készítése
• Számviteli nyilvántartások vezetése, hózárási feladatok ellátása

Elvárások:

Amit elvárunk:
• Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztrált mérlegképes könyvelő)
• Naprakész számviteli és adózási ismeretek
• MS Office felhasználói szintű ismerete
• Megbízhatóság, precizitás, pontosság
• 3-5 év könyvelésben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

• Hosszú távú, biztos munkahely
• Kulturált, családias munkakörnyezet
• Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
• Főállású munkaszerződés

Munkaidő: Hétköznap napi 8 óra 8-17 óra közötti intervallumban
Bérezés személyes egyeztetés során.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi linken keresztül: http://produkteam.hu/allasajanlat/konyvelo_2

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező
X
X