Komplex iratkezelő MEGVÁLTOZOTT MUNAKÉPSEGGÉKÜEK SZÁMÁRA

Humánia Hrs Group Zrt. Hirdetés azonosító: WK2428-36855 Komplex iratkezelő MEGVÁLTOZOTT MUNAKÉPSEGGÉKÜEK SZÁMÁRA
Régió(k):

Baranya megye

Munkavégzés helye:

Pécs

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

Cégünk fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés, azaz a munkaerőpiac kínálatának és keresletének optimális összekapcsolása

Cég jellemzők:

Cégünk fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés, azaz a munkaerőpiac kínálatának és keresletének optimális összekapcsolása. Megkeressük a cégek számára az ideális munkatárs-jelölteket és ezzel párhuzamosan felkutatjuk az álláskeresők részére a legmegfelelőbb munkalehetőségeket. Kínálatunkban vannak időszakos és folyamatos munkalehetőségek egyaránt, a betanított munkától a szakmai speciális feladatokig.

Megbízónk profilja, feladatok:

Feladatok:
• postai küldemények, iratok kezelése, feldolgozása;
• adatok pontos rögzítése informatikai rendszerekben;
• iratrendezési feladatok, iratok lefűzése, szkennelése, másolása, mozgatása;
• egyéb adminisztratív feladatok ellátása stb.

Elvárások:

Elvárások:
• középfokú végzettséggel rendelkezik
• Rugalmas, problémamegoldó személyiség
• Jó stressz tűrő képességgel és komplex látásmóddal bír
• Megváltozott munkaképességű

Amit kínálunk:

• hosszú távú együttműködés lehetősége
• tanulási, fejlődési lehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél
• Igényes, jogszabályi háttérnek maximálisan megfelelő munkakörülmények
• Folyamatos munkarend napi 4 beosztással
• Munkabér Br.85.500 Ft/ hó pluz bónuszbér

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező
X
X