Kisegítő Raktáros

Humánia HRS Group Zrt. Hirdetés azonosító: WK2414-37607 Kisegítő Raktáros
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Budapest

teljes munkaidő,

Megbízónk profilja, feladatok:

KISEGÍTŐ RAKTÁROSOKAT KERESÜNK A 9. KERÜLETBE AZONNALI KEZDÉSSEL!
Partnerünk számára keresünk azonnali kezdéssel munkatársakat.
Feladatok:
- Raktáron belüli árumozgatás
- Munkaterület tisztántartása
- Rendrakás
Elvárások:
- Általános iskolai végzettség
- Azonnali munkakezdés
Munkaidő:
Általános munkarend: 8.00-17.00 Hétfőtől Péntekig
Bér Br. 240.000 Ft/hó plusz cafetéria
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését a budapest@humaniahrsgroup.hu email címre, vagy érdeklődjön a 061/455-7045-ös telefonszámon!

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező