Kiemelt termelési projektvezető

My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft. Hirdetés azonosító: WK2414-37574 Kiemelt termelési projektvezető
Régió(k):

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkavégzés helye:

Miskolc

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

- Munkaerőkölcsönzés
- Munkaerőközvetítés
- Személyzeti tanácsadás
- Bérszámfejtés

Cég jellemzők:

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Megbízónk profilja, feladatok:

Bővülő pályán lévő miskolci autóipari nagyvállalat megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
• Új termékek bevezetése során a gyártási tevékenység előkészítése termelés-szervezési szempontból,
• Aktív részvétel a próbagyártás előkészítésében,
• Tömeggyártás elindítása és kiegyensúlyozott termelés megvalósítása,
• Kezdetben 10-15 fős gyártósori csapat és 1 fő sorvezető irányítása,
• Minőségi és mennyiségi mutatók teljesítése,
• A terület magabiztos szakmai irányítása, fejlesztése,
• Napi egyeztetés társosztályokkal és a vezetőséggel,
• Kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:

• Műszaki végzettség, esetleg gazdasági végzettség, termelési területen szerzett tapasztalattal,
• Gyártási területen szerzett vezetői tapasztalat (autóipar előny),
• Magabiztos, folyékony angol nyelvismeret,
• Határozott fellépés, kisebb csoport vezetésében szerzett vezetői tapasztalat,
• Hatékony problémamegoldó készség, kiváló kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

• Egyénre szabott javadalmazási csomag,
• Hosszútávú és fejlődést is magában foglaló karrier lehetőség: a kiválasztott jelölt egy tervezett üzemvezetői pozíció várományosa,
• Folyamatos kihívások, változatos feladatok, képzések.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a jelentkezes@myhrteam.hu email címre.

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező
X
X