Junior Tanácsadó munkalehetőség - Budapest

Humánia HRS Group Zrt. Hirdetés azonosító: WK2414-37576 Junior Tanácsadó munkalehetőség - Budapest
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Budapest IX.kerület

teljes munkaidő,

Megbízónk profilja, feladatok:

A cég saját alkalmazottjaként budapesti irodájába Junior tanácsadó munkatársat
keres.

Feladatok:
•Kölcsönzött munkavállalók toborzási folyamatainak teljes körű lebonyolítása
•Munkavállalók be és kiléptetése, bérszámfejtés előkészítése
•Online toborzás, plakátolás, szórólapozás megszervezése, lebonyolítása
•Kapcsolattartás a partnerekkel és munkavállalókkal
•Személyes és telefonos ügyfélkezelés
•Adminisztráció, iratkezelés
•Számítógépes adatrögzítés
•Reklamációk kezelése

Elvárások:
•HR, munkaügyi középfokú végzettség és 1 év szakirányú tapasztalat vagy felsőfokú végzettség
•Jó kommunikációs és együttműködő készség
•Számítógépes ismeretek (Word, Excel)
•Jó szervező és problémamegoldó képesség
•Precíz munkavégzés

Előny:
•Munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•Versenyképes alapfizetés+bónusz + karrierrendszer
•Változatos munkavégzés
•Dinamikus, fiatal csapat és biztos háttér

Pozíció területe(i):
•Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
•Személyes ügyfélszolgálat
•Telefonos ügyfélszolgálat
•Munkaügy
•HR

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a schuck.bernadett@humaniahrsgroup.hu e-mail címre kérjük, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát, és a bérigényét tartalmazó motivációs levelét.

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező
X
X