Gépjárművezető

Ipari termelő nagyvállalat Hirdetés azonosító: WK2414-37720 Gépjárművezető
Régió(k):

Budapest

teljes munkaidő,

Megbízónk profilja, feladatok:

Országos nagyvállalat gépjárművezetői pozícióba keresi munkatársát.

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai lesznek:
- cégünk gépjárműveinek vezetése, szállítási feladatok elvégzése,
- a gépjármű műszaki állapotának figyelemmel kísérése, tisztán tartása,
- esetenként karbantartási feladatok ellátása,
- összekomissiózott termékek gépjárműre felpakolása és sérülésmentes kiszállítása,
- a megadott címeken a küldemények lerakodása,
- a gépjárművel kapcsolatos adminisztrációs tevékenység elvégzése.

Elvárások:

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:
- „B, C” kategóriás jogosítvány és magabiztos vezetési gyakorlat
- felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség,
- minimum középfokú végzettség,
- jó tájékozódó képesség.

A jelentkezés során előnyt jelent:
- GKI kártya megléte,
- és hasonló területen szerzett szállítási tapasztalat.

Amit kínálunk:

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:
- hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér,
- teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony,
- változatos napi munkavégzés,
- önálló felelősségteljes munkakör.

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: elsődlegesen Budapest

Munkakezdés időpontja: Azonnali belépési lehetőséget kínálunk.

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör és munkabérigényének feltüntetésével az allas.gazdasag@gmail.com email címre szíveskedjen elküldeni. Visszajelzést a meghallgatásra kiválasztott jelölteknek tudunk küldeni.

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező