Eladó/Biobolt – Kiemelt bérezéssel!

Doktor Természet Kft Hirdetés azonosító: WK2414-37769 Eladó/Biobolt – Kiemelt bérezéssel!
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

6. kerület

teljes munkaidő,

Megbízónk profilja, feladatok:

Oktogon téri Bioboltunk, olyan értékesítő csapattársat keres, aki alapfokon beszél angolul, és van legalább 1 éves kereskedelmi tapasztalata.

Elvárások:

Fontos! A segítőkész és vevőközpontú kiszolgálás okán a munka mellett folyamatosan, naprakészen el kell sajátítani a termékismeretet. Így jelentkezését csak azoknak tudjuk elfogadni, akik ezt vállalni tudják!

Amit kínálunk:

Fizetés: Az első 3 hónapban (betanulási idő) nettó 130,000Ft, a 4. hónaptól 160,000 Ft, majd negyed évente plusz 90.000- 120,000 Ft bónuszpénz.

Munkarend: H-P.: 10-18-ig, és minden 2. hét szombatján 9-14 óráig. Összesen: 170 óra/hó.

Mielőtt elküldöd Önéletrajzod részünkre, nézz utánunk a F/anatur.hu és az anatur.hu site segítségével.

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, az alábbi e-mail címen: allas@naturtanya.hu
A tárgyba írd be: : Oktogon Biobolt.

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező