Egészségügíi szakember.

A Casa Personal GmbH Hirdetés azonosító: WK2428-37569
Régió(k):

Külföld

Munkavégzés helye:

Svájc

teljes munkaidő,

Cég jellemzők:

Svájci munkaerő kölcsönző

Megbízónk profilja, feladatok:

Munkavégzés Svájcban ápolóként
Olyan képzett ápolókat keresünk, akik szívesen dolgoznának rész- vagy teljes munkaidőben Svájcban gondozóotthonokban, klinikákon vagy ambuláns ápolóként.
Elvárások:
• Befejezett egészségügyi szakképesítés (szakképzésben szerzett bizonyítvány betegápolásban, fizioterápiában vagy más gyógyászati területen)
• Nyílt és barátságos természetű személy, aki szeret emberekkel foglalkozni
• Jó és gyors felfogóképesség
• Tapasztalat fekvőbeteg- vagy ambuláns ellátásban
• Jó német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (B2-es szintű nyelvvizsga, amelyet legkésőbb a diploma három hónapig tartó Svájcban való elismertetése alatt meg kell szereznie a jelentkezőnek)
• Ápolt külső

Elvárások:

Amit kínálunk:
• Rugalmas munkatervezés. Ön dönti el, hogy a kínált állást elfogadja-e vagy nem
• Választható az állandó alkalmazás vagy az alkalmi, óra-alapú munkavégzés
• Az adott ágazat Svájcban jellemző fizetési feltételeinek megfelelő fizetés
• Szükség esetén szívesen segítünk Svájcban lakást keresni
• A Svájci Vöröskereszt által elismert végzettség előny, de nem feltétel

Felkeltettük érdeklődését? Küldje el német nyelven írt jelentkezési anyagát (fényképpel együtt) e-mailben az alábbi címre: ria0531@gmail.com

Örömmel várjuk, hogy megismerjük

Hivatalos bejelentett munka, svájci fizetéssel.

A bizonyítvány honosítását a cég végzi, amennyiben szükséges.

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező
X
X