Diákmunka Szolnokon

Humánia HRS Group Zrt. Hirdetés azonosító: WK2414-37603 Diákmunka Szolnokon
Régió(k):

Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkavégzés helye:

Szolnok

teljes munkaidő, részmunkaidő, alkalmi munka, gyakornok, diákmunka,

Megbízónk profilja, feladatok:

A Fürgediák Iskolaszövetkezet
diákokat keres a DERULA Kft.-hez rugalmas beosztással
szolnoki munkavégzéssel.

Ha szeretnél dolgozni és elmúltál 18, de a suliban sosem végzel 15 óránál hamarabb, akkor ez a munka PONT NEKED való. Könnyű és egyszerű munkafolyamatokról beszélünk. Van lehetőség egy gyárlátogatásra is, hogy "élőben" is lásd, mit kell csinálni. De lássuk az ellátandó feladatokat:

Feladatok:
vignétázás,
anyagmozgatás, csomagolás,
anyagszélek javítása,
az udvaron lévő fólia törmeléket kell kalodába rakni

Elvárások:
Betöltött 18. életév
Fiúk és lányok jelentkezését is várjuk
Legyél aktív / passzív nappali tagozatos diák

Munkarend:
A munkaidő HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG az alábbi beosztások egyikében, azonnali kezdéssel:

6.00 - 14.00 / 14.00 - 22.00

vagy

16.00 - 22.00 között min. 4 óra vállalása -> !!!ÓRARENDBARÁT!!!

Amit kínálunk:
br. 733 Ft/óra
HETI 3 NAP MUNKÁVAL (napi 6 órával számolva) KERESS AKÁR NETTÓ 46.000 FT-OT HAVONTA!

Munkavégzés helye:
Szolnok – Jász-Nagykun-Szolnok megye

Jelentkezni ráérés megadásával a farkas.krisztian@furgediak.hu e-mailen, vagy furgediak.hu-n az alábbi linken: https://www.furgediak.hu/job/show/id/32208, érdeklődni a 70/370-1028 telefonszámon munkaidőben hétfőtől péntekig 8.00 – 17.00 óra között.

Jelentkezz, hogy ne maradj le az idei ősz legrugalmasabb munkájáról!

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező