Dán/norvég/német nyelvű értékesítési és marketing munkatárs

Helvetic Clinics Hirdetés azonosító: WK2428-37725 Dán/norvég/német nyelvű értékesítési és marketing munkatárs
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Budapest

teljes munkaidő,

Cég jellemzők:

Helvetic Clinics egy svájci-magyar tulajdonban lévő elsősorban külföldi páciensekkel foglalkozó fogászati klinika, mely 2015 és 16-ban elnyerte az Európa legjobb fogászati klinikája címet.

Megbízónk profilja, feladatok:

• Kapcsolattartás nemzetközi partnerekkel
• Külföldi páciensekkel történő kapcsolattartás e-mailben és telefonon
• Páciensekkel kapcsolatos adminisztráció
• A klinika marketing tevékenységének megvalósításában való aktív részvétel

Elvárások:

• Dán/norvég/német nyelv felsőfokú ismerete szóban és írásban
• Angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
• Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
• Ügyfélközpontú gondolkodás
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

• Európai színvonalú munkakörülmények
• Elegáns, de fiatalos munkakörnyezet
• Stabil hosszú távú munkaviszony
• Versenyképes jövedelem
• Fejlődési, előrelépési lehetőség

Kapcsolat:

Megyesi Ákos

helvetic.clinics.bp@gmail.com

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező