Betanított munka-Zala megye

Humá¡nia HRS Group Zrt. Hirdetés azonosító: WK2414-37573 Betanított munka-Zala megye
Régió(k):

Zala megye

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

teljes munkaidő,

Megbízónk profilja, feladatok:

A Humánia HRS Group Zrt partnere részére keres munkatársakat betanított munkakörbe! Feladatok: ragasztás,csomagolás.

Elvárások: min. 8 általános iskolai végzettség vagy asztalos illetve varrónői szakma, két műszakos munkarend.

Amit kínálunk: béren kívüli juttatás, utazási költségtérítés, bejelentett munkaviszony, próbaidő után teljesítmény prémium.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a zala@humaniahrsgroup.hu email címre!

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező
X
X