Bér- és TB ügyintéző

Magyar tulajdonú nagyvállalat Hirdetés azonosító: WK2428-37850
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Budapest

teljes munkaidő,

Megbízónk profilja, feladatok:

Szereti a kihívásokat? Szeretne képességeinek, képzettségének megfelelő állást találni, egy stabil gazdasági háttérrel rendelkező cégnél? Szeretne Ön egy barátságos szervezeti kultúrájú Társaságnál versenyképes tudásra szert tenni?
Magyar tulajdonú nagyvállalat munkatársat keres az alábbi munkakörbe: BÉR- ÉS TB ÜGYINTÉZŐ
A Bér- és tb ügyintéző munkatárs feladati közé tartozik a hó közi és hó végi számfejtés és az érvényes vonatkozó jogszabályok betartása mellett.
A leendő munkatárs legfontosabb feladatai lesznek:
• bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása, TB kifizetőhelyi ellátások számfejtése,
• adatszolgáltatási-, jelentési kötelezettségek pontos és precíz teljesítése,
• munkaviszony megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
• bérügyi statisztikák elkészítése, vezetői utasítás szerint
• munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása,
• a területéhez tartozó munkavállalók kérdéseinek türelmes megválaszolása.

Elvárások:

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:
• legalább 1-2 éves bérszámfejtésben szerzett gyakorlati tapasztalat,
• legalább 3 év kifizető helyi gyakorlati tapasztalat,
• középfokú bérszámfejtő és TB ügyintézői képesítés,
• naprakész, alapos adózási, TB és munkaügyi ismeretek,
• nagyvállalati tapasztalat,
• magabiztos Excel és adatbázis-kezelési ismeret,
• felelősségteljes, önálló munkavégzés.
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• termelővállalatnál szerzett tapasztalat,
• TB kifizetőhelynél szerzett tapasztalat,
• BABÉR program ismerete.

Amit kínálunk:

Amit ajánlunk:
• hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér,
• folyamatos tanulás és önfejlesztési lehetőség.

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Budapest
Munkakezdés időpontja: Azonnali belépési lehetőséget kínálunk
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör és munkabérigényének feltüntetésével az allas.gazdasag(kukac)gmail.com email címre szíveskedjen elküldeni.
Állás típusa: Teljes munkaidő

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező